25 ביולי 2013

לבד (felt) - לא מה שחשבתן

לבד, מכירות? החומר הזה שעד היום חשבתי שאין שום טעם לעבוד איתו, כי אחרי זמן קצר כולו נהיה דבלולים. לא עוד! ב-xmix יש עכשיו המון לבד א-י-כ-ו-ת-י, עבה, נוח לעבודה, לא מתדבלל ואפילו ידידותי לסביבה (עשוי מחומרים ממוחזרים!) בהמון גוונים משגעים, ובמחיר כל כך מפתה שתצטרכו ללחוץ פה בשביל להאמין.

אז מה אפשר לעשות מלבד?
אני חושבת שיותר נכון לשאול מה אי אפשר לעשות מלבד. האפשרויות מהממות! ובנוסף לכך, הלבד לא נפרם ולכן התפירה איתו קלה, וכל מה שצריך זה לגזור ולחבר.

אני החלטתי להכין מובייל פיות:חיפשתי וחיפשתי ציור פשוט של פיה שאוכל להפוך אותו לגיזרה ולא מצאתי, ובסופו של דבר החלטתי שלצורך העניין כישורי הציור (הלא קיימים) שלי יספיקו, והעזתי לשרבט משהו בעפרון...
לא הייתי מודאגת מסימטריה כי תוך זמן קצר הגברת נסרקה למחשב ויצאה ככה:
את זה הפכתי לגיזרה, ומשם העבודה כבר זרמה ללא הפרעות...

יצאו ביישניות, כמוני :)


רואים בציור שתכננתי כנפיים אחרות, שגם הן יהיו מלבד, אבל בסופו של דבר שיניתי את דעתי לטובת חוט ברזל וטול מנצנץ. תראו איך זה עובד, זה פשוט מאוד:

בסוף - חיבור לחישוק, וזהו זה :)


החומרים בהם השתמשתי:

המובייל התקבל בשמחה ובאהבה אצל חברה שזכתה לתינוקת מדהימה.
אז בהצלחה! :)
מיכל.

8 תגובות:

 1. ראיתי בלייב, מתוק אמיתי.אין עלייך את יודעת!!!

  השבמחק
 2. אם אלו כישורי ציור לא קיימים...מה יגידו אלו שבאמת לא יודעות לצייר? זה יפיפה! בתור אמא לתינוקת, אין שום סיכוי שהייתי מוותרת לה על כזה מובייל

  השבמחק
 3. מיכל, זה מושלם. כל דבר שאת מכינה יוצא מהמם (:

  השבמחק
 4. פשוט מאוד מקסים ♥

  אהבתי

  תודה על השיתוף ברעיון

  השבמחק
 5. יפיפה!!
  מובייל עדין ומקסים
  יעלוש-לוקחת פסק זמן ליצירה

  השבמחק
 6. איזה... איזה.... איזו אלופה שאת!! כל חומר גלם אצלך הופך לקסם, המובייל הזה מוצלח כמובן בביצוע אבל במעוף את הצלחת להעלות עוד דרגה לטעמי!! ואני מאוד אוהבת עבודה עם לבד, הוא הבד הכי נוח שיש והתוצאות איתו תמיד מרשימות!
  נהדרת אחת
  שולי
  http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?EntryId=2583286

  השבמחק