1 בפברואר 2014

מיני אלבום - למדבר

polka dot party היא אחת הקולקציות  העדכניות והאהובות ביותר  על ציבור חובבות הסקראפבוקינג (ולפחות  על בעלות הבלוגים). האדם שמאחורי הקולקציה היא אליזבט קרצ`נר הידועה בכינוי "ליזי היקרה" והיא תולדה של שיתוף פעולה בין ליזי הנ"ל ו -AMERICAN CRAFTS.  בניכר רואים אותה כמעט בכל מקום, ואני מאמינה שעד שיתחילו לצאת הקולקציות החדשות מה- CHA הנוכחי, ימשיכו לראות ולהשתמש בה בהיקף רחב. 
אצלינו היא נמכרת באיקס מיקס בסטאק של   30X 30 ס"מ במחיר של 90 ש"ח לסטאק. יש בסטאק הגדול 48 דפים  חד  צדדיים, ב- 48 דוגמאות שונות וחשבון מהיר מביא אותנו לפחות מ-2 ש"ח לדף, עסקה לא רעה בעליל.


כפי שניתן לראות, הקולקציה מאוד נשית בצבעיה ובמוטיבים שלה.  צהוב, ורוד, חום, כחול, אדום ואקווה (תכלת בלשון בני אדם).   צבעי הקולקציה הם אלה שקסמו לי מלכתחילה . אלא שאני עשיתי איתה את הבלתי צפוי.

"את זה אני חייבת לראות" הודיעה לי בעלת הבית - ענת מאיקס מיקס - כשזרקתי לה את הפצצה . הכנת מיני אלבום שנושאו טיול  למדבר?  עם ה- POLKA DOT PARTY?

 כן, למדבר!
יש בקולקציה כל כך הרבה דפים שבשלב הראשון ניטרלתי את דפי הפרחים והפרפרים. אלה ישמשו אותי לפרוייקטים עתידיים, ועדיין נותרו לי בלי סוף דפים לפרוייקט הנוכחי.  מי אמר שמדבר זה חומים וחומים? למה לא צהובים וורודים ואקווה? 

אני לא ממש יודעת איך לכנות את האלבום שהכנתי, מיני אלבום? ג`ורנלינג?  אולי איזשהו יצור כלאיים.  אין בו את כל המוטיבים האינטראקטיבים שהתעסקתי בהם לאחרונה. שום פתיחות וסגירות מיוחדות, שום שליפים. מה שחשוב בו הוא הסיפור בתמונות ובאומר.הוא פשוט להרכבה, עם זוג טבעות (ואם תרצו להכין בעצמיכן, גם כריכה עם הסינץ` תהיה נפלאה). אין בו הרבה קישוטים, ומה שיש, ברובו מהקולקציה עצמה, מדפי הוואשי השחור והאקווה ומהצ`יפבורדים הלבנים של איקס מיקס, אבל הוא לרגע לא משעמם את העין (לפחות לטעמי).

 אחרי כל ההקדמה הארוכה הזו והסבלנות שגיליתן, הנה הם לשיפוטכן, היום הראשון  מאלבום טיול פסח 2013 שלנו - "למדבר".
                                     כפולה ראשונה - מצד ימין זו אני ביקום מקבילשביל הדגים בהר סדום. אומרים שבין שכבות הסלע נמצאו מאובנים של דגים. אנחנו לא ראינו אותם.


                                         בריכות האידוי של ים המלח נגלו לעיננו פה ושם                      מטפסים  ומטפסים. יש מי שלוקח את הילד במנשא ויש מי שלוקח את קוקו
 


תמונה משפחתי יחידה שלנו בכל היום הזה


אם מרימים את התמונה השמאלית נמצא עוד שתי תמונות.
שימו לב לדפים שחלקם מגיעים עם מראה של אחרי ריסוס במיסטים

                                        ממשיכים לטפס אל הכיפה שמשמאל                             הצפיפות על הצ'ופציק גדולה. היו עוד משוגעים ששמעו על המקום        הירידה בחזרה לא פחות מעניינת. משום שאני מזדחלת, הספיקו החברים לסדר לי הפתעה (משמאל)                                           כך נראה הסיום. המסלול לא מעגלי


הנה טעימה קטנטונת מהטיול של היום השני - נחל צין עדיין עם מים והג'יפ נאבק עם המסלול


                                  אני מוצאת שחיתוך הדפים בגדלים שונים מוסיף עניןהאם שמתן לב לריקמה שהוספתי בכל עמוד? עד עתה הכנתי 38 עמודים שאת חלקם בלבד הצגתי כאן, והסטאק לא נגמר! אילנה (אש קטנה)
12 תגובות:

 1. מקסים בעיני! אוהבת מאוד את שילובי הצבעים - שבהחלט מתאימים למדבר, וגם את הריקמה! לעוד המון טיולים כאלו..

  השבמחק
 2. האלבום יצא יפה מאד גם לדעתי הגודל השונה מדף לדף גורם לו להיות יותר מעניין
  כל הכבוד

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה סימה. אני סבורה שבאמצעים ויזואליים אפשר להפוך את האלבום למעניין וגודל שונה של דפים הוא אחד מהם.

   מחק
 3. מקסים אילנה, מעניין ,לא שיגרתי,שילוב צבעים מקסים ...תמיד שאני רואה אלבומים כאלו מושקעים עם טאצ' אישי, אני חושבת איזה מדהים יהיה לשלוף אותם עוד הרבה שנים, לדעתי זאת המטרה בעצם ואין ספק שהאלבום הזה יהיה וואחד מזכרת (-:

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה ליאורה על התגובה החמה

   מחק
 4. אלבום מקסים וממש נעשה בטוב טעם!! הצבעים שבחרת משתלבים נהדר עם צבעי המדבר :-)

  השבמחק
 5. וואו!!!
  זה פשוט מהמם, הדפים מהממים, התמונות מקסימות!!

  השבמחק
 6. האלבום מקסים!
  אהבתי את שילוב הצבעים, ואת משחקי הגדלים של הדפים
  מה גודלו של האלבום? ושל התמונות?
  תודה
  איילת

  השבמחק
 7. גודל הכריכה החיצונית 6.5 על 10 אינץ'. את כל התמונות פיתחתי בפורמט של 9 על 13 ס"מ

  השבמחק